Viering 80 jaar Bevrijding Diepenheim

67

Op 1 april werd Diepenheim 80 jaar geleden bevrijd. Om dat te vieren worden er nu al plannen gesmeed om er een gedenkwaardige viering van te maken.

Een aantal verenigingen slaan hiervoor de handen ineen. Dat zijn in ieder geval de Harmonie, Toneelvereniging Ons Genoegen, Old Deep’n en de Organisatie van de Bevrijdingsloop.

De hardlopers die in Wageningen het vuur op hebben gehaald, zullen op 5 mei feestelijk muzikaal onthaald worden bij CultureelCentrum Herberg de Pol. Daar zal met het meegebrachte bevrijdingsvuur de hiervoor speciaal opgerichte gasvlamschotel aangestoken worden. Na de plechtige ceremonie gaan we samen genieten van een heerlijke brunch voor onze inwoners. Hiervoor hebben leden van Vrouwen van Nu en medewerkers van de Pol hun medewerking reeds toegezegd.

Er hebben zich op dit moment al bijna 40 enthousiaste hardlopers aangemeld.

Wil je mee doen? Aanmelden kan nog voor 10 februari via bevrijdingsloopdiepenheim@gmail.com, de kosten bedragen € 15,00.

Na aanmelding krijg je meer informatie. Ook zullen er vanaf februari oefenlopen worden georganiseerd op een aantal zaterdagen.

Over de plannen van Old Deep’n, de Harmonie en Ons Genoegen rondom de 5 mei viering, volgt binnenkort ook nog meer informatie. Ook andere verenigingen zullen nog gevraagd worden om mee te denken.

Organisatie Bevrijding Diepenheim 80 jaar

Vorig artikelDeeps Klaverjassen
Volgend artikelBinnen paar maanden eerste verbeteringen Goorse centrum