Stichting G.O.A.L. en Stichting Franje naar de Waarbeek

28

FRANJE NAAR DE WAARBEEK
Stichting G.O.A.L. heeft Franje dit jaar weer uitgenodigd om een bezoek te brengen aan De Waarbeek in Hengelo. Zo ging Dagontmoeting ’t Kruispunt Diepenheim op vrijdag 16 mei met 2 Franjebusjes richting De Waarbeek. Niemand wist eigenlijk wat er precies verwacht mocht worden, het weer was goed, dus wat wilden we nog meer?
Na aankomst begonnen we met koffie; daarna hebben we maar eens een wandeling over het park gemaakt, waarbij als eerste van de attracties de Swingmill werd bezocht. Hard gingen we niet, want de kracht om aan het touw te trekken was er niet echt meer…. Vervolgens konden we plaatsnemen in de attractie met de emmertjes die als een klein reuzenrad ronddraaide. Wat was het leuk toen een deelneemster na het ritje uitstapte en zei: “Er zit aan die kant ook nog een camping”. We konden mooi ver kijken!
Zo rond het middaguur werd er patat gegeten. Daarna werd er nog in De Rups gestapt en natuurlijk ook in het treintje. Nadat er een ijsje was gegeten en uiteraard nog een paar deelneemsters een ritje op de Rodelbaan wilden maken, was het weer tijd om naar Diepenheim te vertrekken.
Het was een hele gezellige dag waar we weer mooi op terug kunnen kijken!
Dank aan Stichting G.O.A.L. voor de perfecte organisatie!

Vorig artikelHoe gaat het met….. de supportersclub van Harmonie Diepenheim
Volgend artikelDansvoorstelling Let’s Dance! van Home of Talents