Nieuwe sport proberen?

56

Sporthal de Mossendam, Gymzaal de Kievit en Gymzaal het Gijmink hebben in samenwerking met Stichting STEVIG te Goor een mooi sportief initiatief ontwikkeld.

Bent u of uw kind  toe aan een andere sport maar u weet niet wat u moet kiezen? Daar hebben wij wat op bedacht door middel van een sport-passe-partout. Met deze kaart kunt u 4x gratis een zaalsport uitproberen, van handbal, volleybal, badminton tot aan fudoshindo of tafeltennis. Het aanbod binnen onze accommodaties is teveel om op te noemen. Wat denkt u van vereniging Excelsior die voor jong en oud een enorm aanbod aan activiteiten op het programma heeft staan. Of jeugdcircus Caroly dat iedere zaterdagochtend oefent onder begeleiding van enthousiaste trainers. De verenigingen laten graag zien wat ze te bieden hebben.

                                   

Meld u aan via info@sporthaldemossendam.nl en onder vermelding van uw naam adres en telefoonnummer, sturen wij de sport-passe partout graag naar u op.

Vorig artikelUitslag Zonnebloemloterij 2022
Volgend artikelOuderwets gezellige tv-avond met jubileumshow ’30 Jaar TV Oost’