Heimland 2025 wordt een weekend vol theater, muziek, ontmoeting en gezelligheid – 13, 14 & 15 juni in Diepenheim.
Heimland Festival trapt af met magische openingsavond in Diepenheim
Met niemand minder dan jazztrompettist Eric Vloeimans!
Op vrijdagavond 13 juni om 19:30 uur barst het Heimland Festival los met een indrukwekkende én intieme openingsavond in het hart van Diepenheim. Een avond die je gezien, gehoord én gevoeld móét hebben.
Heel bijzonder: de internationaal bekende jazztrompettist Eric Vloeimans komt speciaal naar Diepenheim om samen met regisseur Udo Prinsen i.s.m. Bachwerkplaats o.l.v. Yt Nicolai een unieke, visuele muziekperformance neer te zetten. Een zintuiglijke ervaring waarin noaberschap – het thema van Heimland – op een verrassende manier tot leven komt.
Na deze betoverende opening volgt een groots concert door een orkest vol muzikale noabers uit de regio. Onder leiding van Berjan Morsink en met woorden van dichteres en theatermaker Johanneke ter Stege versmelten dorpen, klanken en stemmen tot één hartverwarmend muzikaal geheel.
De avond is gratis toegankelijk voor iedereen – een feest voor de hele gemeenschap.
Voor de voorstelling binnen is reserveren wel nodig: dit kan eenvoudig viawww.heimland.nl.
Locatie: Herberg de Pol
Aanvang: 19:00 uur
Aanvang: 19:00 uur
Een unieke kans om een artiest van wereldklasse van dichtbij mee te maken – en tegelijk de kracht van onze eigen regio te vieren. Mis het niet!
Heimland Festival bruist het hele weekend – 13, 14 & 15 juni in Diepenheim!
Thema 2025 ‘Noaberschap in al z’n kleuren’
Thema 2025 ‘Noaberschap in al z’n kleuren’
Na de sfeervolle opening op vrijdag, gaat Heimland op zaterdag en zondag vrolijk door met een rijk gevuld programma vol theater, muziek, cabaret en verrassingen.
Naast een vol programma met uiteenlopende theatermakers is er nog veel meer te beleven! Denk aan Dolf Jansen, Thijs Kemperink, Erwin Nijhoff, DJ Bakermat enCollectief Absoluut. En dat is nog maar het begin…
Op het Heimland Terras geniet je het hele weekend van livemuziek, lekkere drankjes en ontspannen sfeer.
Nieuw dit jaar: de Heimland Oase – een fijne chillplek met zitzakken, speciaalbier, wijn en zelfs een echte shishalounge. Heerlijk om even bij te komen en gewoon te genieten van de dag.
Nieuw dit jaar: de Heimland Oase – een fijne chillplek met zitzakken, speciaalbier, wijn en zelfs een echte shishalounge. Heerlijk om even bij te komen en gewoon te genieten van de dag.
Zondag 15 juni begint met een bijzondere openingsdienst om 10:00 uur in het buitentheater van De Pol – een warm, open moment voor iedereen die wil aansluiten.
Aansluitend, om 12:00 uur, trapt de harmonie van Diepenheim de festivalzondag officieel af met een prachtig zomerconcert.
Kortom:
Kijk voor het volledige programma en reserveren op www.heimland.nl