Goede strijdlust op de judomat in Needse Spilbroekhal

43

tijdens eerste deel van het 12e Driehoekstoernooi

NEEDE- Het eerste deel van het jaarlijkse zogenaamde Driehoekstoernooi van jv ‘t Höfke Neede/Diepenheim zit er inmiddels op en mag als goed geslaagd genoemd worden. Er werd felle strijd geleverd door de ruim 100 judoka’s op de drie wedstrijdmatten in sporthal ‘t Spilbroek te Neede. Ook aan aanmoedigingen ontbrak het niet er werd volop langs de kant van de judomatten en vanuit de volle tribune aangemoedigd wat zeker de sfeer ten goede kwam.

Aan dit toernooi wordt meegedaan door ruim 100 judoka’s afkomstig uit Coevorden ( jv Yoko Suma); Schoonebeek ( jv Kodokan); Ruinen ( jv Jigoro Kano ); Zandpol (jv Uki-Waza); St. Isidorushoeve ( jv Budo Aktief); Glanerbrug ( jv Budokai Glanerbrug); Deurningen (jv Chikara) uit Enschede :(jv De Budoka, jv De Wester, jv Stadsveld, en jv ‘t Heelal. En natuurlijk de judoka’s van de organiserend jv ‘t Höfke Neede/Diepenheim.

Dit gedeelte staat erom bekend dat de meeste judoka’s elkaar een beetje aftasten op de strijd, maar bij het tweede gedeelte ( 17 December in sportzaal ‘t Stedeke te Diepenheim) komt de strijd pas goed op gang omdat de judoka’s dezelfde tegenstanders weer tegenkomen en proberen om zich hier te revancheren of hun positie in de poule te behouden. Bij de finale die op 28 januari 2018 die wederom in sporthal ‘t Spilbroek te Neede wordt gehouden gaan de judoka’s helemaal los, dit omdat het dan niet om een medaille gaat maar voor iedereen een beker, hier worden de punten van de drie toernooien bij elkaar opgeteld en wie de meeste punten heeft gescoord krijgt uiteraard de grootste beker.

Zowel bij de beginnende judokaatjes als bij de gevorderden werd er fel gestreden om de eerste, tweede en derde plaats.

Uitslagen 1e deel 3-Hoekstoernooi:

Poule 1:

1e plaats: Quirine Meengs, ‘t Höfke Diepenheim; 2e Audreij Klein Blumink, ‘t Höfke Neede; 3e: Joep Groeneveld, Yoko Suma Coevorden.

Poule 2: 1e plaats: Samuel van de Vegte, Kodokan Schoonebeek; 2e: Dani Snellink, Budokai Glanerbrug; 3e: Binq Groeneveld, Yoko Suma Coevorden.

Poule 3: 1e plaats: Dyllan Klein Willink, ‘t Höfke Neede; 2e: Jesse Vastbinder, Budo Aktief st. Isidorushoeve; 3e: Randy Beekman, Uki Waza Zandpol.

Poule 4: 1e plaats: Damy Snellink, Budokai Glanerbrug; 2e: Tygo Heimerink, ‘t Höfke Diepenheim; 3e: Jesper Lin, ‘t Höfke Diepenheim.

Poule 5: 1e plaats: Mila Heijnen, Kodokan Schoonebeek; 2e: Taizio Lai, De Budoka Enschede; 3e: Brigitte Hengeveld, ‘t Höfke Neede.

Poule 6: 1e plaats: Thijs de Boer, Jigoro Kano Ruinen; 2e: Lucas Tichelaar, De Wester Enschede; 3e: Lisa Tuitert, ‘t Höfke Diepenheim.

Poule 7: 1e plaats: Kevin Tuitert, ‘t Höfke Diepenheim; 2e: Daan de Boer, De Wester Enschede; 3e: Malte Ostermann, Stadsveld Enschede.

Poule 8 : 1e plaats: Rowan Prinsen, Budo Aktief st. Isidorushoeve; 2e: Rick Hengeveld, ‘t Höfke Neede; 3e: Quin Kremer, De Wester Enschede.

Poule 9 : 1e plaats: Jaijden de Bruin, Budokai Glanerbrug; 2e: Sam Groenink, Budokai Glanerbrug; 3e: Sem Timmerije, ‘t Höfke Neede.

Poule 10: 1e plaats: Tygo Visser, ‘t Höfke Neede; 2e: Jesse Mensink, ‘t Höfke Diepenheim; 3e: Nick Ottenschot, ‘t Höfke Diepenheim.

Poule 11 1e plaats: Kijan de Boer, De Wester Enschede; 2e: Maud Bloem, Budo Aktief st. Isidorushoeve; 3e: Jason Klein Willink, ‘t Höfke Diepenheim.

Poule 12: 1e plaats: Nick Weggen, Budo Aktief st. Isidorushoeve; 2e: Mart Groot Hengel, ‘t Höfke Diepenheim; 3e: Bent Olde Heuvel, Budokai Glanerbrug.

Poule 13: 1e plaats: Pascal Schokker, Stadsveld Enschede; 2e: Jennifer de Graaf, Uki Waza Zandpol; 3e: Jalisha Breukers, Stadsveld Enschede.

Poule 14: 1e plaats: Job Gerberink, Budokai Glanerbrug; 2e: Thijs Poels, De Budoka Enschede; 3e: Nick Jansen, Kodokan Schoonebeek.

Poule 15: 1e plaats: Armin Prinsen, Budo Aktief st. Isidorushoeve; 2e: Benjamin Hashi, Budokai Glanerbrug; 3e: Maik den Ouden, ‘t Höfke Neede.

Poule 16: 1e plaats: Tim van Eldik, Budokai Glanerbrug; 2e: Mick Wissink, ‘t Höfke Neede; 3e: James Andriese, Budokai Glanerbrug.

Poule 17: 1e plaats: Rick de Bree, De Budoka Enschede; 2e: Damian Beekman, Uki Waza Zandpol; 3e: Lars Drenth, Budokai Glanerbrug.

Poule 18: 1e plaats: Leroy Spijkerman, Chikara Deurningen; 2e: Bas te Lintelo, ‘t Höfke Neede; 3e: Luuk Hofmeijer, ‘t Höfke Diepenheim.

Poule 19: 1e plaats: Kuba Kwiaton, ‘t Höfke Neede; 2e: Jeffreij Visscher, ‘t Höfke Neede; 3e: Tom Lanjouw, Kodokan Schoonebeek.