Datum/Tijd
zondag 8 december 2019
14:30 uur
Kunstenaar Gerbrand Burger en artistiek leider Alexandra Landré geven zondag 8 december een rondleiding door Unhide All: de eerste solotentoonstelling van Burger.
De rondleiding begint om 15.00 uur, vanaf 14.30 uur word je met een kopje koffie of thee ontvangen in de Kunstvereniging.
Loop vanuit de kerstmarkt binnen bij het hoofdgebouw aan de Grotestraat 17 en krijg een exclusieve toelichting van de kunstenaar en artistiek leider zelf. De rondleiding is een gesprek waarbij er alle ruimte is om vragen te stellen en met elkaar van gedachten te wisselen
Deelname is gratis, je betaalt alleen € 5,- entree waarmee je tevens toegang hebt tot de internationale groepstentoonstelling “Embodied Lines” in Drawing Centre Diepenheim. Museumjaarkaarthouders en leden mogen gratis naar binnen.
Meer informatie: www.kunstvereniging.nl