Datum/Tijd
woensdag 9 oktober 2019
20:00 uur tot 22:00 uur
In het kader van het International Piano Festival 2019, dit najaar in Enschede, treden hooggetalenteerde jongeren woensdagavond 9 oktober op in Herberg de Pol.
Het eerste deel van de avond spelen de talentvolle 9-jarige Amy Jane Alberts uit Enschede en de 10-jarige Tommy He uit Groningen. Beiden wonnen verschillende jeugdmuziekconcoursen. De 18-jarige Simon Staub (foto) is de winnaar van de Persprijs in de groep B 2018, van de tiende editie van International Piano Competition for Young Musicians. Na de pauze zal hij onder meer werken spelen van L. Van Beethoven, F. Liszt en F. Chopin.
The International Piano Competition for Young Musicians is in Nederland het enige internationale pianoconcours voor hooggetalenteerde jongeren en trok vorig jaar meer dan vijftig jonge, talentvolle pianisten naar Enschede.
Enkelen van hen hoort u deze avond in een intiem concert in Herberg de Pol. Tijd: 20.00 uur
Kaarten à € 10,- via www.diepenheim.nl of www.herbergdepol.nl of in Herberg de Pol, kinderen tot 12 jaar gratis