Aan alles komt een eind… Wat in 2018 begon als een proefproject met een aantal zeer enthousiaste muzikanten van Muziekvereniging Apollo is vandaag de dag uitgegroeid tot een gewaardeerd dweilorkest in de gehele Hof van Twente en omstreken. Vanwege een verschil in toekomstvisie is er in goed overleg besloten dat de Hofbloazers vanaf januari 2025 als zelfstandige vereniging verder zal gaan. Waar mogelijk zullen wij elkaar uiteraard blijven versterken.
De Hofbloazers zijn inmiddels een begrip in Goor en ver daarbuiten. We zijn een enthousiaste groep muzikanten die bekendstaan om onze feestelijke optredens en energieke muziek. Met een breed repertoire van vrolijke meezingers tot moderne klassiekers brengen we leven in de brouwerij, waar we ook optreden! Denk hierbij aan optredens als bijvoorbeeld dweildagen in de omgeving, Goors School- en Volksfeest, de Sinterklaasintocht Spijkenisse, verschillende festivals, verjaardagsfeestjes, Carnaval niet te vergeten, noem maar op!
Toekomstplannen
Zoals gewoonlijk zullen wij ons gaan bezighouden met het uitbreiden van ons repertoire zodat wij nóg beter kunnen inspelen op ons publiek. Ook zijn we druk op zoek naar (gezellige) muzikanten die ons komen versterken! Er staan namelijk alweer veel leuke optredens op de agenda voor aankomend jaar en wat hebben we er zin in! Wij repeteren iedere woensdagavond in de even weken van 19:30 tot 21:30.
Hiernaast zijn we bezig met de professionalisering van ons dweilorkest, en we zijn trots te kunnen melden dat we inmiddels onze eigen website hebben! Op www.hofbloazers.nl kun je terecht voor onder andere het laatste nieuws, onze agenda met alle aankomende optredens en evenementen, en beeldmateriaal van verschillende spetterende optredens die we hebben verzorgd. We hebben bovendien een speciaal contactformulier toegevoegd, zodat een aanvraag doen voor een te gek optreden van de Hofbloazers op jouw feest, festival of evenement nog eenvoudiger wordt!
Ook zijn we druk bezig met het verkrijgen van sponsoren, omdat we geloven dat hun steun essentieel is voor de verdere groei en ontwikkeling van ons dweilorkest. Dankzij de bijdragen van sponsoren kunnen wij niet alleen onze muzikale kwaliteit verder verbeteren, maar ook blijven optreden op de mooiste en meest bijzondere locaties en kunnen we een onvergetelijke sfeer neerzetten voor een breed publiek, van jong tot oud.
Wij kijken ernaar uit om samen met onze sponsoren nieuwe hoogtes te bereiken en onze muziek nog verder te verspreiden. Mocht je interesse hebben in een samenwerking, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Samen kunnen we de Hofbloazers laten bloeien en de feestelijke sfeer die wij creëren nog verder verspreiden!
Tot slot
Ben je enthousiast geworden?! Of heb je binnenkort een feestje op de planning staan waarbij wij zeker niet mogen ontbreken? Wil je een keer komen meespelen? Of wil jouw bedrijf ons sponsoren? Neem dan snel contact op via onze website of stuur een mailtje naar info@hofbloazers.nl! Blijf op de hoogte van al onze avonturen, het laatste nieuws én de agenda via onze website en social media kanalen! Hopelijk zien we je gauw bij één van onze optredens!
De Hofbloazers