De weergoden werkten niet echt mee, maar de lopers lieten zich niet uit het veld slaan tijdens de Kidsrun en Kastelenloop afgelopen zaterdag.
Het is ieder jaar weer een mooie wedstrijd door de straten en over de landgoederen rondom Diepenheim. Waar ook weer veel toeschouwers de lopers aanmoedigden.
Bij de Kidsrun waren maar liefst 180 basisschoolkinderen uit Hof van Twente, die om het hardst streden om mooie bekers. Elk kind kreeg sowieso een prachtige medaille, maar wat kunnen ze hard lopen! Zelfs de kleintjes liepen harder dan menige volwassene later op de avond…
De start van iedere kidsrun was een mooie samenwerking van speaker Hans Damveld, wethouder Hannie Rohaan en Theo Kuster van Athletiekvereniging Goor.
De officiële uitslag vindt u terug op www.uitslagen.nl
Uiteraard ging het zaterdagavond om 21 kilometer. De inschrijvingen waren uitverkocht;
350 individuele lopers en 150 teams van 2 of 3 lopers verschenen aan de start. Bij de mannen was het Bas Schippers uit Schalkaar, die net geen parcoursrecord liep met 1:14:33. Beste Diepenheimer was Arend Oosterveen met 1:32:48.
Bij de vrouwen liep Saskia Lensink uit Den Haag het baanrecord met 1:21:13 uit de boeken. Diepenheimse Deborah Wissink werd 2e in 1:25:18.
Het beste team was dat van Step One Runners met een tijd van 1:18:44.
Overige uitslagen zijn terug te vinden op www.uitslagen.nl
De organisatie kijkt weer tevreden terug op een mooi evenement bij en rond CultuurCentrum Herberg de Pol in samenwerking met vele vrijwilligers en sponsoren.
De editie van volgend jaar staat al weer gepland op zaterdag 9 mei 2026.
Organisatie Kidsrun en Kastelenloop