160 kinderen in actie tijdens etappe Holland Ladies Tour
|
21 augustus 2010

Vrijdag 3 september komt snel naderbij. 29 nationale en internationale wielerploegen nemen dan voor 1 dag bezit van Diepenheim. De wereldtop dames wielrennen komt in actie voor de 4e etappe van de Profile Ladies Tour. Grote publiekstrekker daarbij is ongetwijfeld meervoudig wereldkampioene Marianne Vos.
Ook de schooljeugd van Diepenheim en Markvelde komt in actie, zo’n 160 kinderen. In groepjes fietsen ze (een deel van) het parcours. Verder staan een achttal hometrainers bij de ingang van de Nijenhuizerlaan.
Daarop zullen kinderen tijdens de etappe als het ware meefietsen met het peloton. Ook zal de jeugd hand en spandiensten verrichten bij de ravitaillering aan de Needseweg en er is een heus PR-team van de school dat overal bij betrokken wordt.
Bij de huldiging en de uitreiking van de klassementstruien, naar verwachting rond 16.20 uur, zullen de jeugdige Deepse ‘rondemisters’ de rensters bloemen en cadeaus overhandigen.
De eerste wielerteams worden 3 september rond 12.00 uur verwacht. De ploegen zullen een plekje vinden op het pleintje tegenover de school en op het grasveldje achter de sportzaal.
De wielrensters zijn heel toegankelijk en dat biedt de jeugd volop de mogelijkheid om toppers zoals Marianne Vos, Loes Gunnewijk en Kirsten Wild van nabij te zien en te spreken.
Vanaf ongeveer 13.00 uur zullen de rensters zich melden bij het intekenpodium tegenover de school. Daar vinden ook interviews plaats. Om 13.30 uur volgt de start. Direct daarna worden ook de kinderen in groepjes ‘weggeschoten’.
Voor het laatste nieuws over het evenement: www.ladiestourdiepenheim.nlwww.lifeandshopping.nl over lifestyle and shopping
speelgoed - kinderkleding - mode en kleding - zonnebrillen - games - sport - schoenen - Merken o.a. Ray-Ban Lastminute vakantie



