Deeps voetbalnieuws

E1 team van v.v. Diepenheim vertrokken naar Denemarken

Na een maandenlange voorbereiding is vanmorgen rond 9.00 uur het E1 team van v.v. Diepenheim vertrokken naar Denemarken. Hier zal het team deelnemen aan de beroemde Pengo Cup 2011 te Alslev. De selectie bestaat uit Stan Damveld, Max Hofhuis, Ronan Karnebeek, Jelmer Korenblik, Willem Morsink, Job Munnik, Rik Sipma en Rick Vruwink, samengesteld door de bondscoaches Gerard Korenblik en Arno Hofhuis. Gelukkig is Jelmer Korenblik tijdig hersteld van een sleutelbeenbreuk en weer volledig fit verklaard.

 

 

Het team wordt vergezeld door de overige familieleden en zullen in Grindsted in een soort "spelershotel" overnachten.

Zaterdag staat een bezoek aan Legoland in Billund op het programma met de familie om geheel uitgerust en ontspannen aan het toernooi te kunnen beginnen.

Zondag is dan de belangrijke dag en zal er gestreden worden om de Pengo Cup in Alslev.

Wanneer het E1 team de gouden Pengo Cup weet te winnen zal maandag de inhuldiging zijn op sportpark de Koppel te Diepenheim.

Wordt vervolgd!