Menwedstrijden Warmelo 2010

In het weekend van 29 mei en 30 mei en 5 en 6 juni, is het weer zo ver; dan organiseert de Stichting mensport Kasteel Warmelo weer haar jaarlijkse menwedstrijden.

 

-   29 en 30 mei is het weekend voor de beginnende menner tot de semi professionals
    ( klasse 1 tot 3). Er zullen 100 deelnemers aan de start verschijnen.
- gratis toegang tot de wedstrijd
- gratis parkeren

- Op 5 en 6 juni strijden de professionals om medaille plaatsen. Met ruim 85 deelnemers. Onder hen de leden van de A en B kaders van de KNHS; Herman ter Harmsel, Mark Weusthof, De Ronde.
- gratis parkeren
- zondag 6 mei, toegang € 3,00 per persoon (incl. historische tuinen kasteel Warmelo)

 
Tijdschema voor beide weekenden:

- Op Zaterdag zal de dressuur en de vaardigheid (kegel parcours) verreden worden. De eerste deelnemers zal tegen negen uur starten in de dressuur.
- Op Zondag zal de marathon gereden worden. Een spectaculaire onderdeel, met een traject waarin zeven hindernissen zijn opgenomen. De eerste deelnemer zal tegen negen uur starten.


Bereikbaarheid:
- de ingang  en de parkeerplaats bevinden zich aan de Borculoseweg in Diepenheim. (parkeren is gratis)

- Honden kunnen NIET toegelaten worden

- Kinderen onder de 14 jaar uitsluitend toegang onder begeleiding van volwassenen.

Voor meer informatie; www.mensportwarmelo.nl of  www.kasteelwarmelo.nl