Profiteer tot 1 juli van de 6% regeling

Afdrukken
PDF

Afgelopen week waren we op bezoek bij Wilfried ten Thije van aannemersbedrijf ten Thije. Wilfried attendeerde ons op de 6% BTW regeling waarvan u nog gebruik kunt maken tot 1 juli 2011 ! Het lage tarief is onder bepaalde voorwaarden van toepassing op het uurloon. Een rekensommetje leerde ons dat bij een verbouwing met een totale kostenpost van 15.000 euro (stel uren is 60% van totaal) uw voordeel al snel oploopt tot 1100 euro.

Met ingang van 1 oktober 2010 is het verlaagde btw-tarief (6%) van toepassing op renovatie en herstel van woningen na meer dan twee jaren na het tijdstip van eerste ingebruikneming. Materiaalkosten vallen niet onder het 6%-tarief . Het verlaagde tarief is van toepassing op alle renovatie- en herstelwerkzaamheden die in en aan een woning worden verricht.

Het verlaagde tarief is van toepassing als de dienst is afgerond op of na 1 oktober 2010 en voor 1 juli 2011. Voor de toepassing van het verlaagde tarief is het niet noodzakelijk dat de opdrachtgever een particulier is ook bedrijven kunnen gebruik maken van het verlaagde tarief.

Bent u van plan om dit jaar nog te gaan renoveren of verbouwen dan verteld Wilfried u graag alles over deze regeling

Aannemingsbedrijf Ten Thije 
Peckedammerstraat 15 
7478 DE  DIEPENHEIM 
 T 0547 352150
 M 06 5339 2623